Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

Krajské turnaje mládeže

Prvním krajským turnajem bude KS družstev starších žáků. Z ní je možné postoupit do desetičlenného KP.

Pro obě akce jsou již vydány propozice. Pro KS je můžete najít v kalendáři, pro KP pak v sekci KM. Do konkurzu na pořadatele KS se přihlásil jediný zájemce a to Valašský šachový klub mládeže o.s., který turnaj uspořádá ve Vsetíně.

K 30.9. skončil i termín pro přihlášky na 1.turnaj GP, který se má uskutečnit v regionu Uherské Hradiště. Jelikož se zatím nikdo nepřihlásil, tak je termín přihlášek prodloužen do 20.10. Trvají konkurzy i na další krajské akce, konkurzní podmínky jsou opět v sekci KM.

Pomalu se rozjíždí i turnaje na nižších úrovních. Propozice se průběžně objevují v kalendáři a výsledky pak v příslušné sekci KM. V příloze pak je ke stažení excelovská tabulka s termíny většiny mládežnických turnajů od úrovně republiky, přes krajské akce až po regionální.

Soubor ke stažení (xls)

11.10.2010  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky