Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

15.11.2019Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

KP družstev starších žáků v Osvětimanech

Po známých peripetiích počasí začátkem ledna se dohrávalo odložené trojkolo KP družstev starších žáků až v sobotu 27. února. Šachisté se tentokrát sjeli do kulturního domu v Osvětimanech. O občerstvení se vzorně postarala paní Náplavová, o šachové umění již samotných padesát mládežníků.

V těchto třech kolech nám měla být především zodpovězena otázka, zda to Hošťálková s útokem na dorosteneckou ligu myslí vážně, či nikoliv. V úvodu jim sice pozici usnadnil jediný nekompletní tým ŠK Zlín „B“, avšak po výhře nad Kunovicemi i domácím celkem Osvětiman již asi nikdo o postupu hošťálkovských nepochybuje.

Závěrečné trojkolo tak bude především soubojem o stříbro a bronz - uchazečů je zde ještě dost: Vlčnov, Zborovice, Zbrojovka Vsetín, ale ke stupínkům vítězů se ještě určitě budou chtít vyjádřit také Kunovice a Staré Město „D“. Naposledy se starší žáci sjedou v sobotu 24. dubna, hraje se na vsetínské ZŠ Integra.

Všechny výsledky a tabulku můžete studovat v příloze, zde nebo i na chess-results, na fotografie z Osvětiman se můžete podívat zde.

Josef Kovařík

Soubor ke stažení (doc)

27.2.2010  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky