Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

15.7.2018Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na Vsetín 2018
10.7.2018Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: KP jednotlivců v praktickém šachu
Kalendář akcí - Přidána akce KP v praktickém šachu (včetně propozic)
Nový článek: Krajský přebor jednotlivců v praktickém šachu.

KP družstev starších žáků v Osvětimanech

Po známých peripetiích počasí začátkem ledna se dohrávalo odložené trojkolo KP družstev starších žáků až v sobotu 27. února. Šachisté se tentokrát sjeli do kulturního domu v Osvětimanech. O občerstvení se vzorně postarala paní Náplavová, o šachové umění již samotných padesát mládežníků.

V těchto třech kolech nám měla být především zodpovězena otázka, zda to Hošťálková s útokem na dorosteneckou ligu myslí vážně, či nikoliv. V úvodu jim sice pozici usnadnil jediný nekompletní tým ŠK Zlín „B“, avšak po výhře nad Kunovicemi i domácím celkem Osvětiman již asi nikdo o postupu hošťálkovských nepochybuje.

Závěrečné trojkolo tak bude především soubojem o stříbro a bronz - uchazečů je zde ještě dost: Vlčnov, Zborovice, Zbrojovka Vsetín, ale ke stupínkům vítězů se ještě určitě budou chtít vyjádřit také Kunovice a Staré Město „D“. Naposledy se starší žáci sjedou v sobotu 24. dubna, hraje se na vsetínské ZŠ Integra.

Všechny výsledky a tabulku můžete studovat v příloze, zde nebo i na chess-results, na fotografie z Osvětiman se můžete podívat zde.

Josef Kovařík

Soubor ke stažení (doc)

27.2.2010  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky