Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

GP Zlínského kraje- Zlín

2.turnaj letošního ročníku Grand prix Zlínského kraje žáků v rapid šachu, se konal přímo ve Zlíně. Ve třech věkových kategoriích startovalo 77 dětí ze 17 oddílů kraje.
Velmi dobře si vedli především hráči SŠŠ Starého Města a SK Boršic. V nejmladší kategorii do 10 let zvítězil Vojtěch Dobeš (St. Město), před Romanem Horákem (TJ Zborovice) a Pavlem Tománkem (SK Boršice). Mezi dívkami byla jasně nejlepší Lenka Blechová(Osvětimany), která skončila mezi hochy na druhém místě.
V kategoriido 12 let zvítězilo duo z Boršic Dominik Pfeffer a Pavel Náplava, před překvapením Ondřejem Karlíkem ze Zbrojovky Vsetín.Mezi dívkami byla nejlepší Jana Zpěváková z Uherského Brodu.V nejstarší kategorii bez ztráty kytičky jednoznačně zvítězil Vojtěch Plát před Markem Staňou (oba ST. Město) a Erikem Pfeffrem (SK Boršice). Nejlepší dívkou byla Lenka Strouhalová ze Zlína.

Soubor ke stažení (doc)

19.2.2006  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky