Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

22.9.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Krajský přebor mládeže 2019/2020 - propozice)
Nový článek: Soustředění CTM ve Zlíně-Malenovicích
Kalendář akcí - Přidána akce Nemoriál Josefa Oharka (včetně propozic)
Centrum talentované mládeže- Přidán dokument (Soustředění CTM Zlín-Malenovice 21.-22.09.2019 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA)
Kalendář akcí - Přidána akce GP v rapid šachu do 14 let - 2.turnaj
Kalendář akcí - Přidána akce KS družstev mládeže (včetně propozic)

Junioři a juniorky hráli ve Vlachovicích

Ve Vlachovicích proběhlo polofinále MČR juniorů spolu s finále MČR juniorek. Náš kraj reprezentovala celkem dvanáctka hráčů a hráček.

V první patnáctce bylo nasazeno kvarteto Jakub Roubalík (č.4), Martin Šenkýř (č.9- oba Zlína), Jakub Uřičář (č.12-Staré Město) a Václav Fiala (č.13-Boršice) od kterých se čekalo, že nejvíce zabojují o postupová místa do finále.

Již před poslením kolem bylo jasné, že si nikdo z nich postup nevybojuje. Nejlépe nakonec skončil Martin Šenkýř na 11.místě s šesti body. Na 13.místě skočil Jakub Roubalík, 16.Vašek Fiala a 20.Jakub Uřičář. Všichni tři měli 5,5 bodu. Nejmladší člen z kraje byl Luděk Volčík z Boršic, který si 29.místem za pět bodů o 21 pozic vylepšil své nasazení. O půl bodu méně měla dvojice z Postoupek Marek Machalík (34.místo) a Martin Dvořák (36.místo). čtyřbodový se pak seřadili v pořadí 45.Adam Gabriel (Boršice), 47.Petr Večeřa (Postoupky), 48.Pavel Náplava (Boršice) a 55.Jan šmíd (Staré Město).

Z dívek náš kraj reprezentovala jen Aneta Tomečková z Postoupek. Ziskem tří bodů obsadila celkové 66.místo. V kategorii D18 to znamenalo 9.místo.

Ve Vlachovicích celkem hrálo 78 účastníků z toho 15 hráček. Vítězem se stal Jaroslav Bureš z Grygova. Vítězkou dívčích kategorií se stala Kristýna Havlíková z Klatov.

Stránky pořadatele na kterých jsou kromě výsledků i partie a fotogaleri jsou zde.

26.11.2008  |  přidal: Pavel Růčka   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky