Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

15.11.2019Mládež, Metodické materiály - Aktuální úkoly byly aktualizovány
13.11.2019Nový článek: Hodnocení krajské výpravy na MMaS 2019
12.11.2019Komise mládeže - Přidán dokument (Pravidla pro vyplácení podpory na trénink talentované mládeže na oddíly 2019 )
Kalendář akcí - Přidána akce školení trenérů 4. třídy a seminář trenérů 3. a 4. třídy a vedoucích kroužků (včetně propozic)
Kalendář akcí - Přidány propozice akce GP v rapid šachu do 14 let - 1.turnaj

Okresní žákovská liga - 1.turnaj

V sobotu 20.září byl zahájen již 9.ročníkOkresní žákovské ligy v šachu. Ve dvou věkových kategoriích celkem startovalo 23 dětí z pěti oddílů. V kategorii starších žáků se hrálo systémem každý s každým. Startovalo zde 6 hráčů. Plný bodový zisk přinesl jasné vítězství Janu Netušilovi ( Sokol Postoupky). Stříbrnou medaili pak vybojoval Petr Zavadil( 3,5 bodu) a bronzovou Libor Kadlík (2,5 oba Sokol Litenčice). V kategorii mladších žáků se hrálo švýcarským způsobem na 7.kol. Zde se naplno potvrdila jasná převaha hráčů Sokola Postoupky. Bez porážky celý turnaj a zlatou medaili vyhrál Milan Ladický (6,5 bodu). Druhé místo vybojoval Filip Zavadil a třetí Miroslav Rakušan ( oba 5 bodů). Nejlepší dívkou se stala Julie Šimčáková (všichni Sokol Postoupky), která vybojovala 5,5 bodu a v absolutním pořadí skončila druhá. Stříbrnou medaili získala domácí Denisa Schafferová ( Spartak Hulín) a třetí byla Kristýna Hrabalová ( obě 3 body, Sokol Litenčice). Nejmladším účastníkem turnaje pak byl teprve čtyřletý Pavel Opluštil ( Sokol Postoupky).

Soubor ke stažení (xls)

22.9.2008  |  přidal: Vladimír Opluštil   |   kategorie: MládežArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky