Šachový svaz Zlínského kraje
Šachový svaz Zlínského kraje

Poslední aktualizace

12.7.2020Nový článek: Krajská výprava ve Vsetíně 2020
Komise mládeže - Přidán dokument (Plán akcí a rozpočet KTCM 2020)
Komise mládeže - Přidán dokument (Postupová kritéria na Polofinále H18+20 a Finále D18+20 2020)

Proběhla 7. konference ŠSZK

7.2. 2008 proběhla ve Zlíně 7. konference ŠSZK. Zúčastnilo se 18 oprávněných delegátů, chyběli pouze po jednom z okresu Kroměříž a Vsetín.
Delegáti zvolili na další období Výkonný výbor ve složení RNDr. Jiří Ondra, ing. Karel Malinovský, Miroslav Veselý, Pavel Růčka, Josef Sviták, Ing. Rostislav Svoboda, Petr Bažant. Zástupce okresu Vsetín nakonec nabízené místo ve Výkonném výboru nepřijal s tím, že prozatím se bude po dobu jednoho roku zúčastňovat jednání VV ŠSZK.
Nejsložitější bod jednání - financování - byl projednáván v konstruktivním a rozumném duchu. Zcela jistě k tomu přispělo emotivní vystoupení ing. Vratislava Hory, ve kterém se vyznal ze své celoživotní radosti ze šachu. Příspup všech delegátů byl velice vstřícný a nakonec konference dospěla k poměrně jednoznačnému závěru - nadále proplácet tabulku úspěšnosti mládeže a od roku 2009 vybírat krajské členské příspěvky ve výši 30,- Kč na člena (viz usnesení). Tyto příspěvky budou využity pro financování Centra talentované mládeže.
Všichni delegáti si uvědomovali, že členské příspěvky nebudou všemi členy ŠSZK přivítány a mohou být i terčem kritiky. Ale rozhodnutí provedla zcela demokraticky a jednomyslně konference po důkladném zvážení všech možností financování.
Přejeme Výkonnému výboru mnoho trpělivosti ve své práci a všem šachistům jen ty nejlepší tahy nejen na šachovnici, ale i v životě.

Soubor ke stažení (doc)

8.2.2008  |  přidal: Karel Malinovský   |   kategorie: DokumentyArchiv článků

Zpět na úvodní stránku
© 2005
webmaster: sszk@seznam.cz
Doučování matematiky