Konečné výsledky

Kategorie nad 50 let

Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body TB 1 TB 2 TB 3
1 FM Jacko Vladimír SVK 2107 Vokd Poruba 6,0 6,0 21,0 29,0
2 Horák Jirí CZE 2227 Tj Slovan Jirkov 5,0 5,0 21,0 30,5
3 Hájek Jirí CZE 2200 Tj Sokol Zajecice 4,5 4,5 20,5 30,0
4 Knotek Josef CZE 2037 Šk Staré Mesto 4,5 4,5 20,0 27,5
5 Ludwig Petr CZE 1984 Slavoj Bruntál 4,5 4,5 19,0 25,5
6 Novotný Josef CZE 2147 Šachová Škola Panda Rychn 4,5 4,5 18,5 26,0
7 Kotyza Bohumil CZE 2002 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 4,5 4,5 18,0 25,5
8 Dvorák Eduard CZE 1891 Šo Kunvaldská A.s. Kunval 4,5 4,5 17,5 23,5
9 Salac Jirí CZE 2161 Tj Praga Praha 4,0 4,0 19,5 27,5
10 Mareš Ilja CZE 1894 Šk Lípa 4,0 4,0 16,5 23,0
11 Milián Milan CZE 1828 Slavoj Bruntál 4,0 4,0 15,0 21,5
12 Jirásek Jirí CZE 1923 Tj Slovan Jirkov 3,5 3,5 20,5 28,5
13 Volek Karel CZE 1928 Ddm+tj Mohelnice 3,5 3,5 19,5 26,0
14 Humlícek Vojtech CZE 1953 Sokol Hradec Králové 3,5 3,5 18,5 25,0
15 Madera Stanislav CZE 1825 Šk Svitavy 3,5 3,5 17,0 23,5
16 Šimon Petr CZE 1889 Tj Lokomotiva Liberec 3,5 3,5 16,5 23,0
17 Lužný Rostislav CZE 1844 Sokol Vrbno P/P 3,0 3,0 16,5 23,0
18 Dusbaba Petr CZE 1859 Tj Náchod 3,0 3,0 16,0 23,5
19 Cvejn Jaroslav CZE 1755 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 3,0 3,0 16,0 22,5
20 Hovad Václav CZE 1768 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 3,0 3,0 13,5 19,5
21 Ruffer Václav CZE 1626 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 2,5 2,5 17,5 23,0
22 Stuchlý Jaroslav CZE 1979 Tj Slovan Jirkov 2,5 2,5 16,5 23,0
23 Portych Václav CZE 1874 Šk Lípa 2,5 2,5 16,0 22,5
24 Hanzlík Jirí CZE 1474 Šachklub Mesta Dobrovice 2,0 2,0 19,0 26,5
25 Janecek Miroslav CZE 1482 Sk Žamberk 1,0 1,0 14,0 18,0

Výsledky na Chess-results

Kategorie nad 60 let

Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body TB 1 TB 2 TB 3
1 Demeter Štefán HUN 2048 6,0 6,0 17,5 24,5
2 Lengyel Ladislav HUN 2176 5,5 5,5 21,0 28,5
3 Píše Jan CZE 2121 Šachový Klub Lokomotiva B 5,5 5,5 20,0 27,5
4 Volf Jaroslav CZE 2161 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 5,0 5,0 21,5 30,5
5 Rucka Alois CZE 1853 Sokol Hutisko-Solanec 5,0 5,0 17,5 25,5
6 Most Zdenek CZE 2139 Šk Global Sokolov 4,5 4,5 23,0 32,0
7 Kout Zdenek CZE 2016 Tj Krásná Lípa 4,5 4,5 23,0 31,5
8 Pecka František CZE 2092 Tj Slovan Jirkov 4,5 4,5 22,5 31,0
9 Mesiarik Rudolf CZE 2140 Sk Bystrice Nad Olší 4,5 4,5 20,0 27,0
10 Zeman Ladislav CZE 2001 Tj Jiskra Litomyšl 4,0 4,0 23,5 32,5
11 Hadámek Miroslav CZE 1675 Slavoj Bruntál 4,0 4,0 17,5 25,0
12 Zlámal František CZE 1892 Šk Praha-Smíchov 4,0 4,0 17,5 25,0
13 Langr Jirí CZE 1472 Šk Ortex Hradec Králové 4,0 4,0 17,0 23,5
14 Vlasák Ladislav CZE 1839 Tj Slavia Hradec Králové 4,0 4,0 13,5 20,5
15 Voboril Pavel CZE 2029 Šk Rapid Pardubice, O.s. 3,5 3,5 23,0 31,5
16 Dufek Vladimír CZE 1834 1. Novoborský Šk 3,5 3,5 18,0 25,5
17 Blažek Jaroslav CZE 1868 Tj Tatran Zkz Podborany 3,5 3,5 17,5 25,5
18 Hanibal Kamil CZE 1857 Šk Emerge Mladá Boleslav 3,5 3,5 16,5 24,0
19 Hájek Jaroslav CZE 1967 Tj Sokol Zajecice 3,5 3,5 16,5 23,5
20 Rychtecký Pavel CZE 1727 Šk Teplárna Praha-Malešic 3,5 3,5 15,5 21,5
21 Palla Stanislav CZE 1796 Krcma Venzara Lanškroun 3,5 3,5 15,0 23,0
22 Hrbácek Jaromír CZE 1697 Tj Sokol Lázne Velké Losi 3,5 3,5 15,0 21,5
23 Motácek Jan CZE 1670 Tj Jiskra Litomyšl 3,0 3,0 19,0 27,5
24 Michl Zdenek CZE 1586 Tj Jiskra Jaromer 3,0 3,0 18,5 25,5
25 Pokora Lubomír CZE 1974 Tj Baník Habartov 3,0 3,0 18,0 25,5
26 Andrés Jaroslav CZE 1585 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 3,0 3,0 17,0 23,5
27 Divíšek Jirí CZE 1531 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 3,0 3,0 16,5 25,0
28 Mathon Dimitrij CZE 1810 Sk Prerov 3,0 3,0 15,5 21,5
29 Gernert Vilém CZE 1869 Tj Spartak Rokytnice N.ji 3,0 3,0 14,5 20,5
30 Cervinka Vladimír CZE 1938 Tj Spartak Rokytnice N.ji 3,0 3,0 13,5 19,5
31 Cepela Vladimír SLO 1831 Dms Žilina 2,5 2,5 16,0 22,0
32 Tobiška Jaroslav CZE 1645 Šo Kunvaldská A.s. Kunval 2,5 2,5 15,5 21,0
33 Palla Rostislav CZE 1768 Tj Spartak Rychnov Nad Kn 2,5 2,5 15,0 22,5
34 Trávnícek Jaroslav CZE 1953 Tj Krásná Lípa 2,5 2,5 14,0 21,5
35 Lošan Rudolf CZE 1795 Šk Praga Praha-Vršovice 2,5 2,5 13,5 19,5
36 Zástava Ladislav CZE 1655 Tj Náchod 2,0 2,0 14,5 20,0
37 Knážek Miroslav CZE 0 Šo Kunvaldská A.s. Kunval 1,5 1,5 13,5 19,0

Výsledky na Chess-results

Kategorie nad 70 let

Por. Jméno FED Rtg Klub/Místo Body TB 1 TB 2 TB 3
1 Machálek Bedrich CZE 2044 Šk Spartak Ústí N.l. 6,0 6,0 21,5 30,5
2 Macura Emil CZE 2075 Šk Zlín 6,0 6,0 20,5 28,5
3 Pavlu Jirí CZE 1863 T.j. Sokol Šumperk 5,0 5,0 21,5 29,5
4 Zikmund Jaroslav CZE 1844 Šk Ddm Kostelec Nad Orlic 4,5 4,5 21,5 29,5
5 Doktor Pavel CZE 1882 Šo Stavby Mostu Praha 4,5 4,5 20,5 29,0
6 Novák Jaromír CZE 2011 Šk Sokol Klatovy 4,5 4,5 19,5 28,5
7 Holub Milan CZE 2106 Tj Jawa Brodce 4,5 4,5 18,0 26,5
8 Smolka Josef CZE 1951 Tj Jawa Brodce 4,0 4,0 21,0 29,0
9 Krys Jaromír CZE 1523 Tj Šo A Ddm Chrudim 4,0 4,0 16,5 23,0
10 Mrha Jan CZE 1909 Tj Šo A Ddm Chrudim 3,5 3,5 20,0 27,5
11 Csizmadia Lajos HUN 1965 3,5 3,5 18,5 25,0
12 Pokomándy Mikuláš CZE 1740 Tj Zce Plzen 3,5 3,5 17,0 25,0
13 Pultr Evžen CZE 1655 Tj Jiskra Trebon 3,5 3,5 14,0 19,5
14 Ružicková Helena CZE 1671 Tj Tašovice 3,5 3,5 12,5 18,0
15 Varga Mihály HUN 1861 3,0 3,0 17,0 25,0
16 Slovák Martin CZE 1688 Šo Jiskra Rýmarov 3,0 3,0 17,0 24,0
17 Jedlicka Eduard CZE 1665 Šk Svitavy 3,0 3,0 16,0 22,5
18 Beneš Leopold CZE 1612 Šk Svitavy 3,0 3,0 14,5 21,0
19 Labík Jaroslav CZE 1756 Šk Ddm Kostelec Nad Orlic 2,5 2,5 16,0 24,0
20 Hanuš Jan CZE 1474 Tj Spartak Rokytnice N.ji 2,5 2,5 15,5 22,5
21 Svatoš Zdenek CZE 1679 Šk Svitavy 2,5 2,5 15,5 21,0
22 Bošková Herta CZE 1961 Tj Lokomotiva Liberec 2,5 2,5 14,5 21,5
23 Kmonícek Václav CZE 1504 Tj Praha-Pankrác 2,5 2,5 13,5 20,0
24 Šebek Pavel CZE 1531 Šo Stavby Mostu Praha 2,0 2,0 17,0 25,0
25 Strakoš Tomáš CZE 1842 Tj Praga Praha 2,0 2,0 12,5 17,0

Výsledky na Chess-results

Query Time: 0.0241 s, Query Count: 12, Parse Time: 0.1031 s, Total Time: 0.1272 s, Source: cache